או.די.אס. אקזיט טכנולוגיות ופרויקטים בע"מ

או.די.אס. אקזיט טכנולוגיות ופרויקטים בע"מ הינה חברה אשר מטרתה העיקרית להפוך רעיון טכנולוגי חדשני לחברה פעילה ומשגשגת ואת ההובלה להתחיל כבר בשלב הרעיון. החברה מתמחה בפרוייקטים, מיזמים, פטנטים ובתהליך העסקי הכולל. החל מהשלב הראשוני של הרעיון והפיתוח, דרך איתור משקיעים ומימון היזמות, יישום הכנת אב טיפוס וכלה בליווי עסקי של המיזם ושיווקו.

פעילות או.די.אס. מכוונת בעיקר לפרויקטים בתחום הטכנולוגיה והמצאות חדשניות, אשר נולדו ממקום של כדאיות וצורך.

ב- או.די.אס.  נוצרות  שותפויות עם משקיעים, קשרים עם אנשי עסקים וותיקים וקשרים בונים עם חברות מובילות ומתקדמות במשק, התהליך מסוג זה בונה פלטפורמה יציבה המהווה את אבני הדרך הראשונים, אשר חשובים לאין ערוך בכדי ליצור את העסק – לעסק מוביל.

או.די.אס. הינה חברה, אשר בנייתה החלה לפני כעשור ועסקה בעיקר בתיווך בין יזמים לבין משקיעים. הודות לקשריה הענפים, החברה מקדמת מיזמים ופטנטים ויוצרת קשרים עם משקיעים פוטנציאליים ועם אנשי עסקים וחברות מובילות, בארץ ובעולם. קשרים אלה יוצרים סינרגיה, אשר עשויה להוביל את המיזם הצעיר בדרך מהירה ויעילה, למבנה עסקי יציב ולקדם את הפרוייקט בדרך הנכונה, דרך אשר תוביל את המיזם ועד מהרה תהפוך אותו להצלחה ובעל מבנה עסקי ארגוני פורה.

או.די.אס. מלווה ע"י טובי המומחים והמהנדסים ובשיתוף עם חברות הנדסה מובילות בתחום ומנוהלת ע"י חברת ניהול חשבון של הפירמה בבעלות שטיימניץ עמינח, וע"י משרד עורכי דין קצנל דימנט מהרצליה.

אודות
Facebook LinkedIn Google + Twitter